PVC

Nabízíme

  • Bytové pvc (šírě 1m - 5m)
  • Objektové pvc
  • Zátěžové pvc
  • Sportovní povrchy
  • Vinylové lamely
  • Klikový vinyl
  • Marmoleum
  • Přírodní linoleum
  • Vinylové desky s kompozitem

Post Title

PVC krytiny

Pvc podlahové krytiny v mnoha případech předčí laminátové podlahy a jejich design dokonale imituje dřevo nebo dlažbu. Dosahují lepších tepelně-izolačních vlastností než-li ostatní podlahové krityny kromě korku a produktu s ním.

Vinylové podlahy

Vinyl jako podlahová krytina, si v uplynulých letech vydobyl své pevné místo v široké nabídce podlahových krytin. Nadchne Vás nejen svým elegantním designem, ale i materiálovými a především užitnými vlastnostmi.

Charakterizuje moderní životní styl, zpříjemňuje bydlení, dotváří zdravé a čisté prostředí a v neposlední řadě chrání před alergiemi.

Lze je užít prakticky ve všech provozech, jsou nenáročné na údržbu, vizuálně velmi atraktivní a odolné. Vinylové podlahy lze užít jak v privátním, tak komerčním sektoru.

Vinylové podlahy s kompozitem

Vinylové desky PODIUM WOOD se systémem "Dream click" jsou určeny k provádění povrchu podlah do všech druhů místností komerční i bytové výstavby, také do místností s vlhkým provozem (koupelny, toalety, sauny). Podlaha PODIUM WOOD je „tichá, teplá, vodě odolná, snadno čistitelná, ekologická, hygienická, stabilní“.

PODIUM WOOD vytváří atraktivní interiér barvou, materiálem i funkcí. Je možno vybrat z 10 barevných variant přirozeného a autentického vzhledu, pro venkovský styl až pro moderně řešené interiéry. Kombinací a spojováním desek je možné vytvářet barevné vzory a barevné dělení ploch bez spojovacích spár.

Materiál vinylových desek PODIUM WOOD odolává vlhkosti a je tedy možné ho použít pro sklepní a trvale vlhké prostředí. Konstrukce desek zlepšuje akustické vlastnosti podlahy.

Je mechanicky velmi odolný, zejména jeho spojovací prvky, a tak je možné povrch rozebrat a znovu složit. PODIUM WOOD zkracuje dobu instalace, není nutné vždy odstraňovat staré podlahy a nevyžaduje speciální úpravu podkladů jako jiné krytiny, nemá zásadní požadavky na minimální obsah vlhkosti v podkladu (PVC, Marmoleum aj). Podklad tak vyžaduje velmi malou nebo žádnou přípravu. Je třeba pouze zajistit předepsanou rovinnost podkladu (žádné penetrace, tmely, lepidla). Snadná montáž, úspora pomocného materiálu, technologického a pracovního času.

Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
 
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name