Dřevěné podlahy

Nabízíme

  • 2-vrstvé
  • 3-vrstvé

Post Title

Dřevěná podlaha

Dřevěná plovoucí podlaha je moderní alternativou klasickým dřevěným podlahám či parketám a zároveň minimalizuje přirozený pohyb dřeva jako je jeho rozpínání a smršťování. Na plovoucí dřevěné podlaze nenalezneme různé trhliny a mezery a může nerušeně vnímat pohodlí a její přírodní krásu, která vzrůstá v ceně v průběhu let. Dřevěné plovoucí podlahy jsou vyráběny z nejrůznějších druhů dřevin a proto nabízejí nepřeberné množství dekorů a povrchových úprav. Vybírat tak můžeme například mezi dekorem švestky, třešně, dubu, buku.

2-vrstvé

Dvouvrstvé dřevěné plovoucí podlahy mají nášlapné vrstvy masivního ušlechtilého dřeva, které se liší v tloušťce – ta se pohybuje od 3,6 mm do 5 mm

Celková síla dvouvrstvé podlahy je kolem 10 mm a jejich výhodou je efektivnost při využívání podlahového vytápění. Jako nevýhodu dvouvrstvých dřevěných plovoucích podlah uveďme jejich nižší stabilitu.

3-vrstvé

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy mají taktéž nášlapné vrstvy masivního dřeva, které jsou 2 – 4 mm silné.

Třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha je konstrukčně stálá (oproti klasickým masivním dřevěným podlahám) a je méně náchylná - minimalizuje přirozený pohyb dřeva jako je jeho rozpínání a smršťování.

Client Name